Bulletin 9.4.2023 – Veľkonočná nedeľa

Kristus hovorí: Bol som mŕtvy, a hľa, som živý naveky vekov a mám kľúče smrti a podsvetia. Zjav 1, 18

Pozvanie na občerstvenie
Srdečne všetkých pozývame na malé občerstvenie pri káve a koláči vždy v nedeľu po hlavných službách Božích v budove Farského úradu na Konventnej 11. Je to príležitosť porozprávať a spoznať sa navzájom.
Ak by ste sa aj vy chceli podeliť o koláč, zapíšte sa do tabuľky Prinesiem koláč alebo kontaktujte Michaelu Kušnierikovú (michaela.kusnierikova@velkykostol.sk alebo 0947 922 210.)

Vo štvrtok, 13. apríla o 18:00 hod. sa v zasadačke na Konventnej 11 uskutoční Diskusia nad Bibliou na tému Čo sa môžeme naučiť od ľudí v autistickom spektre? Michaela Kušnieriková sa bude zhovárať s Vierou Hincovou, zakladateľkou A Centra, psychologičkou, lektorkou, blogerkou a autorkou podcastu Deti bez návodu.

Najbližšia Biblická hodina pri čaji bude 25. 4. 2023 o 18:00 hod. Budeme na nej skúmať čo je to svedomie a či vôbec existuje. Pre viac informácií kontaktujte Michaelu Kušnierikovú.

Stretnutia mladých ľudí po konfirmácií, pre tínedžerov aj starších, sa konajú dvakrát mesačne. Ak sa chcete pridať, píšte na WhatsApp Michaele Kušnierikovej.

Ak by ste chceli navariť teplé jedlo pre ľudí bez domova alebojedlo previezť autom z Konventnej na Mýtnu, kontaktujte Ivicu Szadváriovú na tel. čísle: 0910 683 873.

Z dôvodu výkopových prác na Konventnej ulici je dočasne presunutý vchod na Hospodársku správu CZ zo Staromestskej ulice.

Kontakty a QR kódy nájdete vo verzii bulletinu na stiahnutie.